Katalog umożliwia przeszukiwanie zbiorów wg. nastepujących możliwości:

:
              

Odśwież
Id Imię i nazwisko Dział Telefon Telefon bezpośredni E-mail
18 Centrala telefoniczna Portiernia główna 84 638 64 94 -95 883 375 555 -
3 Ewa Molas Gł. księgowy 84 638 64 94 - 95 w. 5553 883 375 553 emolas@muzeum-zamojskie.pl
26 Kasa Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał
Oddział Muzeum Zamojskiego
84 638 64 94 - 95 w. 5007 882 106 007
84 638 40 76
kasa@muzeumarsenal.pl
1 Andrzej Urbański Dyrektor 84 638 64 94 - 95 w. 5550 883 375 550 dyrektor@muzeum-zamojskie.pl
17 Maria Pyś Księgowość 84 638 64 94 - 95 w. 5551 883 375 551 maria@muzeum-zamojskie.pl
2 Piotr Kondraciuk Z-ca dyrektora 84 638 64 94 - 95 w. 5552 883 375 552 piotr@muzeum-zamojskie.pl
5 Barbara Beta Kadry 84 638 64 94 - 95 w. 5556 883 375 556 kadry@muzeum-zamojskie.pl
6 Łukasz Hasior Dokumentacja współczesności i Archiwum 84 638 64 94 - 95 w. 5558 883 375 558 lukaszarchiwum@muzeum-zamojskie.pl
9 Magdalena Proć-Czochra Biblioteka 84 638 64 94 - 95 w. 5558 883 375 558 biblio@muzeum-zamojskie.pl
10 Jerzy Kuśnierz Archeologia 84 638 64 94 - 95 w. 5559 883 375 559 archeo@muzeum-zamojskie.pl
Odśwież